Menu

Jak na zrcadlovku

09.04.2014 15:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Jak na zrcadlovku

Jak na zrcadlovku | foto: CHIP

Na Apple App Store a na Google Play je nově česká verze aplikace Canon EOS průvodce, která vysvětluje základy fotografování a poskytuje informace o tom, jak začít používat novou zrcadlovku EOS.

eos4-nahled

Aplikace Canon EOS Průvodce pomáhá uživatelům prozkoumat funkce fotoaparátu EOS 1200D (ale obecně i všech dalších zrcadlovek), nabízí jim rady a triky pro lepší fotografování a učí je řešit problematické fotografické situace.

Nápověda a přehledná příručka, která seznamuje začínající uživatele s rozložením jednotlivých ovládacích prvků, usnadňuje první kroky v oblasti digitálních zrcadlovek. Aplikace EOS průvodce nabízí řadu odborných tutoriálů a praktických cvičení ve stylu krok-za-krokem. Tutoriály seznámí uživatele se základy fotografování v tempu, které jim vyhovuje. Ve výukových materiálech se dozvědí vše důležité o fotografování. Součástí aplikace je také průvodce, který poskytne užitečné rady a tipy, např. pro správnou kompozici při focení skupinek nebo krajiny, a díky němuž zmizí potíže, jako jsou rozmazané či přeexponované snímky. Uživatelé, kteří si aplikací stáhli již dříve, obdrží automatickou aktualizaci.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení