Menu

Jak vylepšit pracovní místo

18.10.2018 08:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Jak vylepšit pracovní místo

Jak vylepšit pracovní místo | foto: CHIP

Vynikajícím doplňkem může být pracovní stanice Stell. Jedná se v podstatě o polohovatelnou podložkou na váš současný pracovní stůl, která umožní vykonávat sedavou práci u počítače v ideální poloze, a to i ve stoje.

Změna poloh i správné držení těla vám díky dobře sestavenému pracovnímu místu může ulevit od bolesti zad, hlavy a dalších obtíží. V ideálním případě jim touto cestou můžete předcházet.

Pracovní stanici Stell SOS 3130 nastavíte podle vašich potřeb do výšky vhodné pro práci vestoje nebo vsedě. Právě pravidelné střídání těchto poloh má pozitivní vliv na lidský organismus a eliminuje například problémy se zády či krční páteří. Stanice je z kvalitní oceli, čímž je zaručeno její stabilní a bezpečné používání. Polohovatelnost je zajišťována systémem plynového pístu, který umožní s vynaložením minimální síly nastavit stanici do ideální ergonomické pozice. Díky stupňovitému polohování si uživatelé rozdílnou výšku pracovní plochy a monitoru nastaví jednoduše a rychle. Na základní desku můžete umístit až dva monitory či notebooky. Sit-Stand pracovní stanice Stell SOS 3130 je variabilní a plně přenosná. Vhodná je i do menších kanceláří pro lidi s různou náplní práce i do kanceláří domácích, takže si pomoci ní můžete vytvořit pracovní místo i tam, kde bojujete o každý centimetr i tam, kde je místo pro jediný víceúčelový stůl.

Stanici Stell SOS 3130 můžete zakoupit za 8990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení