Menu

Je tu Chrome 50 – pro starší OS už ale ne

15.04.2016 16:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Je tu Chrome 50 – pro starší OS už ale ne

Je tu Chrome 50 – pro starší OS už ale ne | foto: CHIP

Google vydal novou verzi svého internetového prohlížeče Chrome. Přináší několik vylepšení, ale není už pro každého. Uživatelé starších verzí OS Windows i Mac mají smůlu.

Uživatelé internetového prohlížeče Google Chrome si mohou stáhnout novou verzi Chrome 50. Ta například zavádí push notifikace (Push API) a obsahuje také 20 bezpečnostních oprav a řadu vylepšení. V notifikacích bude například možné použít mnohem více grafických detailů (tlačítka, obrázky) a umožňuje zasílat notifikace, i když konkrétní web nemáte otevřený. Material Design se ale ještě v této verzi neobjevil.

Aktualizace ale není pro každého. Google totiž nadále nebude podporovat starší operační systémy, mezi které patří MS Windows XP a Windows Vista a také starší OS od Applu - OS X 10.6 Snow Leopard, OS X 10.7 Lion a OS X 10.8 Mountain Lion. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Chrome nefunguje...

    Na mém PC (Win7) Chrome nefunguje… samá „Aj, chyba“… dnes jsem zkusila znovu nainstalovat, ani se nenačetla ta první uvítací stránka, místo toho černota… Věděli byste prosím, čím to může být? Děkuji. Zatím mi funguje Chrome Canary, aspoň že tak…

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení