Menu

Kamera do auta s rozlišením 2K Rollei CarDVR-318

01.02.2018 10:55 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kamera do auta s rozlišením 2K Rollei CarDVR-318

Kamera do auta s rozlišením 2K Rollei CarDVR-318 | foto: CHIP

Novinkou na našem trhu je nová bezpečnostní kamera do auta Rollei CarDVR-318. Kamery do auta jsou ideálními společníky pro cesty a výlety, kdy zaznamenají veškeré dění.

Rollei CarDVR-318 má vysoké rozlišení a širokoúhlý 122° objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností. Díky tomu jsou všechna vozidla, lidé a objekty zachyceny ostře bez ohledu na vzdálenost nebo polohu v úhlu kamery. To vše dokáže lze zachytit ve 2K rozlišení nebo ve Full HD se snímkovací frekvencí 60 fps.

Autokamera má GPS senzor zaznamenávající údaje o poloze s časem a datem, a umožňuje přesné dokumentování pohybu vozidla pomocí dodávaného softwaru. Přehledný a jasný 2,31" displej dovoluje sledování záznamu videa, lze také zobrazit digitální tachometr. Kamera se upevňuje pomocí přísavky v požadované poloze na čelním skle.

Rollei CarDVR-318 je napájena pomocí adaptéru do zásuvky zapalovače s 12 nebo 24 V, což umožňuje její instalaci do osobních i nákladních automobilů a jako záložní zdroj slouží integrovaná baterie s kapacitou 470 mAh. Napájecí adaptér je zároveň vybaven USB zásuvkou pro druhé zařízení, je tedy možné současně nabíjet například smartphone. Kamera dále nabízí parkovací režim, kdy kamera monitoruje dění kolem vozidla během nepřítomnosti uživatele. Tříosý G-senzor reaguje na otřesy a prudké brždění a automaticky aktivuje režim kolize a danou video smyčku uzamkne proti přepsání, aby zůstala zachována jako důkazní materiál. Kamera podporuje paměťové karty microSDHC do kapacity 32 GB, v okamžiku, kdy je kapacita karty zcela zaplněna, začne kamera přepisovat nejstarší záznamy, které nejsou chráněné proti přepisu.

Doporučená koncová cena kamery Rollei CarDVR-318 je 3990 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení