Menu

Kapesní počítač se systémem Windows

14.05.2015 13:56 | Vojtěch Trousil + Přidat komentář
Kapesní počítač se systémem Windows

Kapesní počítač se systémem Windows | foto: CHIP

Na konci května se v Evropě začne prodávat kapesní mini počítač Medecom Free PC se systémem Windows. Jde o produkt polské společnosti MODECOM, která vyrábí multimediální zařízení a počítačové příslušenství.
 

freepc-1-800x600-nahled

MODECOM Free PC je mini-počítač kompaktní velikosti, který snadno padne do ruky. Uživatelé mohou k jeho HDMI portu připojit TV, monitor nebo dotykový monitor a získat tím funkční osobní počítač. 

freepc-4-800x600-nahled

Přístroj je poháněn rychlým a úsporným čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3735F s frekvencí až 1,83 GHz na každé jádro. MODECOM Free PC přichází s nainstalovaným operačním systémem  Microsoft  Windows  8.1. Má také 2 GB paměti RAM, 16 GB vnitřní paměti, 1 x USB a 1 x micro USB port a Bluetooth 4.0 pro klávesnici a myš. MicroSD slot umožňuje rozšířit paměť až na 32 GB.  Počítač se k síti připojí přes vestavěný Wi-Fi modul. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení