Menu

Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek z mobilu

25.10.2017 07:29 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek z mobilu

Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek z mobilu | foto: CHIP

HP Sprocket je tiskárnou, která vrací uživatelům potěšení z tištěných fotografií. Tato kapesní tiskárna umožňuje tisknout virtuálně z tabletu či chytrého telefonu.

HP Sprocket je přenosný a vejde se do kapsy. Barevné momentky o rozměru 5,0 x 7,6 cm lze personalizovat filtry, rámečky, emotikony, texty a okamžitě sdílet.

Mezi některé užitečné funkce patří:

•             Aplikace HP Sprocket, která je zdarma v iOS a Androidu, umožňuje uživatelům dát jejich fotografiím z telefonu nebo sociálních sítí osobitý ráz pomocí barevných rámečků, popisků, nálepek, filtrů apod.

•             Sprocket oživí nejhezčí vzpomínky na lesklém papíře o rozměru 5,0 x 7,6 cm, který má úpravu proti rozmazání, roztržení a je voděodolný. Fotografie lze sdílet nebo díky lepící zadní straně použít k vyzdobení oblíbeného prostoru či vytváření svých uměleckých projektů apod.

•             Přenosná tiskárna funguje virtuálně kdekoliv. Uživatelé i jejich přátelé mohou pomocí Bluetooth připojit své smartphony a tablety a vytisknout si nejvydařenější momentky z celého dne. 

Sprocket je k dostání v bílé barvě se zlatými doplňky a v černé barvě se stříbrnými doplňky. Balení obsahuje tiskárnu a balíček deseti kusů foto papíru HP ZINK, to vše za 3299 Kč. Balík 20 kusů papíru je k dostání od 349 Kč.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení