Menu

Ke grafickým kartám Nvidia GeForce RTX hra Battlefield V zdarma

20.11.2018 17:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Ke grafickým kartám Nvidia GeForce RTX hra Battlefield V zdarma

Ke grafickým kartám Nvidia GeForce RTX hra Battlefield V zdarma | foto: CHIP

Uživatelé nyní mají možnost získat s grafickou kartou GeForce GTX zdarma hru Battlefield V a ve stejném titulu si zasoutěžit prostřednictvím Shot With GeForce. Inovací se dočkala hra Wolfenstein II: The New Colossus, která získává NVIDIA Adaptive Shading. A nově uvolněné Game Ready ovladače podporují hru Darksiders III.

Hráči, kteří si do 7. ledna 2019, respektive do vyprodání zásob, zakoupí ve vybraných obchodech nové grafické karty GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 nebo stolní počítače jimi osazené, získají hru Battlefield V zdarma. Akce se účastní vybraní partneři ALFA COMPUTER, ALZA.cz/.sk, CZC.cz, T.S.BOHEMIA, 100Mega, AT Computers a eD´ system.

geforce-rtx-shop-850-v2-u-nahled

Minulý týden se Battlefield V stal prvním titulem využívající ray-tracing v reálném čase. Ideální výkon pro jeho hraní poskytnou nové grafické karty NVIDIA řady GeForce RTX.

Nvidia také spouští soutěž v Battlefield V pro herní nadšence využívající technologii Nvidia Ansel. Hráčům ukládá pořídit fotografii v režimu War Stories v single player kampani prostřednictvím Nvidia Ansel. Pro zařazení do soutěže je nutné nahrát fotografii na stránku ShotWithGeForce.com, sdílet ji na sociálních sítích s hashtagem #SHOTWITHGEFORCE a označením @NVIDIAGeForce. Soutěž probíhá až do 16. prosince 2018 a vyhrát lze grafické karty GeForce RTX.

Wolfenstein II: The New Colossus je prvním titulem využívající další pokročilou technologii platformy GeForce RTX, NVIDIA Adaptive Shading (NAS), kterou obdržel v aktualizaci z 19. 11. 2018. Hra profituje z několika nových vylepšení, které přináší architektura Turing při využití Vulkan API a v porovnání s architekturou Pascal nabídne až 70% nárůst výkonu. NAS je kombinace mnoha technik architektury Turing pro proměnlivé stínování, která zvyšuje výkon a kvalitu renderovaných scén tak, že vyčlení různé množství výkonu pro zpracování v různých oblastech dané scény. Společnost NVIDIA předpokládá, že se začne objevovat stále více her využívajících vývojářské prostředí a výhody architektury Turing.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení