Menu

Klávesnice Cooler Master s LED podsvícením

20.08.2016 14:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Klávesnice Cooler Master s LED podsvícením

Klávesnice Cooler Master s LED podsvícením | foto: CHIP

Společnost Cooler Master uvedla na trh klávesnice MasterKeys Pro pro profesionální i příležitostné hráče. Přichází ve dvou velikostech „L“ a „M“ a nabízí bílé podsvícení kláves s možností naprogramování libovolného režimu, nastavení maker a Cherry MX spínače.

Klávesnice MasterKeys Pro Intelligent White jsou vyhotoveny ve dvou velikostech, s plným počtem kláves, resp. s 90 % pokrytím. Obě nabízí kvalitní Cherry MX spínače a bílé podsvícení v přednastavených režimech nebo vlastních naprogramovaných efektech. Integrovaná paměť poskytuje prostor pro naprogramování vlastních světelných efektů a uživatelských maker přímo na klávesnici, díky „On-the-fly“ systému umožňujícímu nastavení tzv. za běhu.

cooler-master-masterkeyspro-m-nahled

Cooler Master zkombinoval dvě technologie do jedné a umožnil tak kompatibilitu funkcí a makro profilů také na operačním systému Mac. Spojení N-key a 6-key rollover zajišťuje správnou detekci bez ohledu na počet stisknutých tlačítek. Obě velikosti klávesnic budou lokálně k dispozici se spínači Cherry MX Brown a Cherry MX Red. Cooler Master MasterKeys Pro L bude k dispozici na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 600 Kč a Cooler Master MasterKeys Pro M za 3 400 Kč.

cooler-master-masterkeyspro-l-led-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení