Menu

Kompakt se superzoomem

20.12.2016 15:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompakt se superzoomem

Kompakt se superzoomem | foto: CHIP

Malý kompaktní fotoaparát Sony Cyber-shot HX350 je vybaven 50x optickým zoomem. Dále nabízí rozlišení 20 Mpx, manuální nastavení a elektronický hledáček.

S fotoaparátem Sony Cyber-shot HX350 se můžete pustit do fotografování rozlehlé krajiny, exotické fauny a flóry nebo rodinných portrétů. V kompaktním těle HX350 s pevným objektivem se skrývají schopnosti a výkon velkých fotoaparátů.

Objektiv ZEISS Vario-Sonnar T nabízí obrovský rozsah optického zoomu až 50x. To odpovídá rozpětí od širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 24 mm až po ohniskové vzdálenosti teleobjektivu 1200 mm (ekvivalent pro 35mm formát). Technologie Clear Image Zoom ještě zdvojnásobí maximální přiblížení na 100x.

hx350-side-large-nahled

Optická stabilizace SteadyShot omezuje při focení z ruky otřesy. Režim Intelligent Active Mode zajistí díky patentované technologii analýzy záběru také obdobně ostrá videa bez rozmazání ve Full HD formátu. Model Cyber-shot HX350 se snadno ovládá a je nabitý spoustou funkcí. Nabízí manuální kroužek zajišťující plynulé zoomování a ostření a ergonomicky umístěný volič režimů a tlačítko custom button pro volbu oblíbeného nastavení.

Díky voličům P/A/S/M jsou k dispozici všechny možnosti nastavení expozice, které potřebujete pro zachycení snímků a videí ve Full HD formátu. Scénu lze prohlédnout díky elektronickému hledáčku s vysokým kontrastem nebo výklopnému LCD displeji s úhlopříčkou 7,5cm a rozlišením 921 000 bodů. Model bude na evropském trhu v prodeji od února 2017.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení