Menu

Kompaktní projektor na krátkou vzdálenost

06.06.2017 10:34 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kompaktní projektor na krátkou vzdálenost

Kompaktní projektor na krátkou vzdálenost | foto: CHIP

Kompaktní projektor XEED WUX500ST od Canonu se chlubí barevným světelným tokem 5000 lumenů a nativním kontrastním poměrem 2000:1, vestavěným rozhraním dle standardu HDBaseT.

Nový projektor disponuje nativním rozlišením WUXGA (1920 x 1200) i podporou rozlišení Full HD. Model XEED WUX500ST využívá pátou generaci špičkového optického systému AISYS (Aspectual Illumination System) vyvinutého společností Canon a pomocí pokročilé technologie pro rozdělování světleného paprsku může nabídnout projekci s živým podáním barev.

Canon XEED WUX500ST je k dispozici i ve variantě pro pracovníky ve zdravotnictví, která obsahuje speciální režim DICOM Simulation určený k zobrazení monochromatických digitálních rentgenových snímků, skenů vytvořených pomocí počítačové tomografie a záběrů pořízených prostřednictvím magnetické rezonance – to vše se skvělým odstupňováním odstínů šedé .

Projektor XEED WUX500ST je ideálním řešením pro širokou škálu oblastí včetně vysokoškolských učeben, muzejních expozici, galerií, simulací a výcviku nebo zobrazování digitálních reklam. Díky špičkové posunu objektivu – až 75 procent svisle a 10 procent vodorovně – nabízí nový projektor vynikající instalační flexibilitu. Canon XEED WUX500ST navíc umožňuje promítnout obraz s úhlopříčkou 254 centimetrů (100 palců) ze vzdálenosti 1,2 metru.

Canon XEED WUX500ST je jedním z nejkompaktnějších projektorů s krátkou projekční vzdáleností na současném trhu a perfektně se tak hodí i do těch nejtěsnějších prostor. Nový projektor je vybavený řadou pokročilých funkcí včetně možnosti vícenásobné projekce bez nutnosti připojení k osobnímu počítači – stačí k jednomu projektoru připojit USB zařízení a promítnout spojený obraz pomocí až devíti projektorů zapojených do lokální sítě. K dispozici je i individuální korekce lichoběžníkového zkreslení okrajových částí jednotlivých obrazů.

Díky široké škále vstupů je připojení projektoru XEED WUX500ST velmi snadné a bezproblémové. K dispozici je vestavěné rozhraní dle standardu HDBaseT, které prostřednictvím kabelu kategorie Cat6 umožňuje ovládání a přenos zvuku i obrazu ve vysoké kvalitě až do vzdálenosti 100 metrů. Nechybí Wi-Fi konektivita podporující bezdrátové prezentování z osobního počítače ani inovativní software pro projekci prostřednictvím počítačové sítě (Networked Multi-Projection, NMPJ) až na 10 připojených zařízení současně.

Model XEED WUX500ST se může pochlubit neuvěřitelně vysokou energetickou účinností a nízkými celkovými náklady na vlastnictví. Nový projektor využívá technologii AISYS, kterou společnost Canon vyvinula s cílem zajistit maximální výkon ze skromně napájeného zdroje světla – ten spotřebovává pouhých 395 wattů. Nejlepší účinnost v této třídě projektorů podporuje i specializované tlačítko ECO umožňující přímo ovlivnit reálnou spotřebu. Provozní náklady jsou ještě nižší i díky lampě s životností 5000 hodin. Pohodlí a klid uživatelů zvyšuje také tříletá záruka na výměnu lampy a služba zapůjčení náhradního přístroje již během následujícího dne od vznesení požadavku na opravu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení