Menu

Kompaktní tiskárny s EcoTank

06.03.2019 17:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní tiskárny s EcoTank

Kompaktní tiskárny s EcoTank | foto: CHIP

Úsporné tiskárny Epson EcoTank L3160 a L3156 s nádržkami na inkoust dostaly nový stylový vzhled a kompaktními rozměry a model L3156 je dostupný i bílém provedení. Tisknout můžete i z mobilních zařízení.

Všechny nejnovější tiskárny řady EcoTank (L3160, L3156) mají nový, prostorově úsporný design. Nádržka na inkoust už se nenachází na straně, ale je umístěna v přední části tiskárny. Kromě úspory místa tato úprava znamená, že je dobře vidět, kolik inkoustu zbývá. Nové lahvičky navíc není třeba mačkat, takže doplňování inkoustu je snadné, a do každé nádržky lze vložit pouze lahvičku se správnou barvou.

Stejně jako ostatní cenově výhodné produkty řady EcoTank mají i tyto tiskárny (L3160, L3156) velkou inkoustovou nádržku, kterou doplníte z lahviček s inkoustem s vysokou výtěžností. Součástí balení jsou lahvičky se zásobou inkoustu, která vystačí až na tři roky. I náhradní lahvičky s inkoustem jsou cenově dostupné.

Na tiskárně EcoTank můžete snadno tisknout z mobilních telefonů, tabletů a notebooků. Prostřednictvím připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct mohou uživatelé odesílat dokumenty k tisku z chytrých zařízení s využitím aplikace Epson iPrint . Pomocí funkce Epson Email Print je dokonce možné přijímat soubory téměř odkudkoliv.

Model L3156 je bílá tiskárna 3 v 1 s připojením Wi-Fi / Wi-Fi Direct, L3160 je černá tiskárna 3 v 1 s LCD displejem a připojením Wi-Fi / Wi-Fi Direct. Nové modely budou k dispozici od dubna 2019.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení