Menu

Konference pro fanoušky WordPressu: sleva Chipu

19.02.2018 17:11 | Josef Mika + Přidat komentář
Konference pro fanoušky WordPressu: sleva Chipu

Konference pro fanoušky WordPressu: sleva Chipu | foto: CHIP

WordCamp 2018 se letos uskuteční 24. února v Praze na VŠE. Konference nabídne návštěvníkům celkem 10 přednášek, 6 workshopů, 6 případových studií a mnoho dalšího. Chip pro vás má 20% slevu na vstupné.

Ve světě již WordCamp proběhl celkem v 65 zemích na 6 kontinentech, v České republice se bude konat po páté. Přednášky budou rozdělené na dva proudy – pro vývojáře a pro uživatele. Svou přednášku si tedy najdou jak začátečníci, kteří se naučí svůj systém lépe ovládat a udržovat, tak i pokročilí uživatelé, jimž přednášející ukáží, jak ze svého webu dostat maximum. Vývojáři se zase naučí pracovat s novými technologiemi, které WP nabízí.

První série přednášek nazvaná „Uživatelé“ bude tedy věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat zabezpečením, problematikou koupených šablon, kvalitním obsahem, propagací a analytikou.

Druhá série přednášek s názvem „Developeři“ půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Nově organizátoři připravili také 6 workshopů, kde nahlédnete ještě více pod pokličku WordPressu a lidí, kteří ho ovládají. Na konferenci bude navazovat afterparty, podporující jeden z hlavních cílů konference – networking. Zde bude možné navázat další kontakty, poznat nové lidi a rozšířit si obzory za hranice běžné konference. Více o WordCampu 2018 na https://2018.prague.wordcamp.org/.
Čtenáři Chipu mají možnost získat 20% slevu na vstupném, při nákupu vstupenky stačí zadat slevový kód "chipcz".

2018-01-22

První WordCamp se konal v roce 2006 v San Francisku. Od té doby proběhly stovky dalších, organizovaných většinou místními dobrovolníky po celém světě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení