Menu

Konvertibilní notebook YOGA 920 s perem

21.09.2017 15:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Konvertibilní notebook YOGA 920 s perem

Konvertibilní notebook YOGA 920 s perem | foto: CHIP

Lenovo dodalo svému konvertibilnímu notebooku Yoga 920 nové funkce - chytré pero, rozpoznávání hlasu na větší vzdálenost, možností smíšené reality či biometrického zabezpečení.

Notebook Lenovo Yoga 920 je založen na až osmé generaci procesorů Intel Core i7 a operačním systému Windows 10. Má 13,9“ 4K IPS dotykový displej téměř bez rámečku. Samozřejmostí už je u této řady možnost otáčení displeje o 360°, 4 režimy použití a nízká hmotnost pouhých 1,37 kilogramu.

Protože řada uživatelů k práci stále potřebuje klávesnici nebo pero, nabízí YOGA 920 pero Lenovo Active Pen 2, které je součástí balení a hodí se pro použití s funkcí Windows Ink. Díky rozlišení 4 096 úrovní citlivosti je vhodné pro malování a pořizování poznámek. Lenovo YOGA 920 také disponuje funkcí rozpoznávání hlasu a aplikací Cortana. Ta dokáže zaznamenat hlasové příkazy dokonce i v pohotovostním režimu a to až do vzdálenosti čtyř metrů.

Uživatelé, kteří rádi zobrazují obsah na velkém displeji, mohou svoje zařízení propojit s novým monitorem ThinkVision P27u. Ten má 4K bezrámečkový displej, přesnost barev a rychlou odezvu. Kromě toho nabízí pohodlí a rychlost USB-C konektorů a flexibilní stojánek s možností umístění volitelné zvukové lišty.

Na trh přichází také dvanáctipalcová YOGA 720, která je nejkompaktnějším členem celé modelové řady YOGA. Je tenká necelých 16 milimetrů a váží pouhých 1,15 kilogramu. Je rovněž vybavena aktivním perem a čtečkou otisků prstů. Nové notebooky Lenovo YOGA 720 a YOGA 920 budou na našem trhu dostupné od října za cenu začínající na 21 999 Kč, respektive 38 999 Kč včetně DPH. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení