Menu

Konvertibilní Spin 1 od Aceru

31.05.2017 00:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Konvertibilní Spin 1 od Aceru

Konvertibilní Spin 1 od Aceru | foto: CHIP

Konvertibilní notebook Acer Spin 1 v elegantnímu celokovovému tělu spolu s Windows 10 představuje lehké a snadno přenosné zařízení, které si můžete usadit před sebe různými zpsoby, zrovna tak, jak právě potřebujete.

Kromě toho podporuje Windows Ink prostřednictvím aktivního pera Acer Active Stylus1 pro kreativní uživatele. Jeho tenké tělo (14 mm) s hmotností 1,25 kg je osazeno procesorem Intel Pentium nebo Intel Celeron, 4 GB paměti DDR3L, stejně jako 32GB, 64GB či 128GB eMMC úložištěm. Jeho ostrý 11,6" Full HD (1920 × 1080 px) dotykový displej s technologií IPS zobrazuje živé barvy při 178° pozorovacích úhlech. Osmihodinová výdrž na baterii uživatelům umožňuje pracovat, hrát, sdílet a kreslit po celý den ve čtyřech univerzálních režimech (notebook, displej, tablet a stan).

Všechny modely Spinu 1 mají Precision Touchpad s podporou gest ve Windows 10. Díky bezdrátovému připojení pomocí 802.11ac Wi-Fi s technologií 2x2 MIMO je Spin 1 schopen poskytnout až třikrát vyšší rychlosti stahování v porovnání s běžnými  802.11n 2x2 notebooky. Zařízení se také může pochlubit technologií Acer BluelightShield, která pomáhá snižovat namáhání očí při dlouhodobém sledování obrazovky.

Po obou stranách zařízení jsou umístěny reproduktory s technologií Acer TrueHarmony. Audio kanály se vždy automaticky prohodí, aby byla zajištěna optimální kvalita zvuku v jakémkoli režimu. Samozřejmostí je i přítomnost HD webkamery. K dalším možnostem připojení patří rozhraní Bluetooth 4.0, jeden port USB 3.1, jeden USB 2.0, jeden HDMI a čtečka karet microSD (SDXC).

Acer Spin 1 bude v oblasti EMEA k dispozici v červenci za cenu od 399 eur.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení