Menu

Kovový HTC One M9 jde do prodeje

08.04.2015 16:05 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Kovový HTC One M9 jde do prodeje

Kovový HTC One M9 jde do prodeje | foto: CHIP

HTC oficiálně ukázalo novou vlajkovou loď HTC One M9 a zároveň oznámilo její dostupnost pro Českou republiku. HTC One M9 přichází ve dvou barevných variantách, stříbrno-zlaté a tmavě kovově šedé, za cenu 19 900 Kč.

htc-one-m9-silver-3v-nahled

Nové HTC One M9 nabídne provedení v podobě celokovového těla, které přebírá prvky z One M7 a One M8. Telefon přichází s uživatelským prostředím Sense 7 a vylepšenou domovskou obrazovkou BlinkFeed. Ani novému telefonuOne M9 nechybí technologie HTC BoomSound, nyní navíc s dvojicí předních stereo reproduktorů od Dolby Audio nabídne One M9 i prostorový zvuk Dolby Surround 5.1.

Novinky jsou i v oblasti fotoaparátu. Hlavní zadní fotoaparát nabízí rozlišení 20 megapixelů a čočku chrání před poškrábáním safírové sklo. Kamera zvládne natáčet videozáznamy v ultra vysokém 4K rozlišení. Přední fotoaparát disponuje unikátní technologií UltraPixel.

Dynamická automatická expozice a pixely schopné zachytit o 300 % více světla zajišťují ostřejší, přirozenější a vyrovnanější fotografie za každých světelných podmínek. Součástí je také softwarový balíček HTC EYE Experience, nabízející snadnou a intuitivní tvorbu kreativních autoportrétů.

Ani HTC One M9 nechybí podpora technologie HTC Connect. Díky ní lze spojit a přehrávat obsah telefonu do externích podporovaných zařízení jako jsou reproduktory nebo televize posunutím tří prstů po displeji nahoru. Se službou HTC Connect’s Playlist, která je integrována do platformy Qualcomm Allplay, je možné streamovat multimediální obsah z více smartphonů do televize a jiných zařízení domácí zábavy. One M9 lze využít také jako dálkový ovladač díky předinstalované aplikaci Peel Smart Remote.

Dostupnost v ČR

HTC One M9 je v Česku dostupný od 8. dubna pouze u mobilního operátora T-Mobile za doporučenou cenu 19 990 Kč do konce dubna. Od května zamíří telefon do nabídky dalších prodejců.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení