Menu

Kožená taška na notebook nebo tablet

17.03.2015 10:39 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kožená taška na notebook nebo tablet

Kožená taška na notebook nebo tablet | foto: CHIP

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod, uvedla na český trh koženou tašku na notebook Siamod Borella.

siamod-borella-nahled

Přenosné počítače se začínají výrazně zmenšovat a přitom jsou dostatečně výkonné. Tomuto trendu vychází vstříc i výrobce stylových aktovek a kabelek na notebook, americká firma McKlein. V rámci své prémiové značky Siamod uvádí na trh stylovou koženou tašku na menší notebook nebo na tablet Siamod Borella.

siamod-borella-w-nahled Siamod Borella je stylová kožená taška s polstrovaným oddílem na notebook či na tablet. Taška je vyrobená z jemné telecí kůže a je zdobená světlým prošitím. Vnitřní prostor tašky obsahuje v zadní části kapsu, která je polstrována materiálem, který tlumí a pohlcuje nárazy. Tato kapsa je určená pro bezpečný transport menšího notebooku (s úhlopříčkou do 14") nebo tabletu. Na stěně této kapsy jsou našité přihrádky pro organizované uložení vizitek, mobilního telefonu či tužek. Na přední straně tašky je našitá vnější kapsa s uzavíráním na magnetický patent. Na zadní stěně tašky je systém SmartZipper pro umístění tašky na zavazadlový vozík.

Siamod Borella se dodává s koženým ramenním popruhem a je k dispozici v černé a tmavší hnědé (cognac) barvě na Sekora.cz za cenu 5980 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení