Menu

Kredit poslední záchrany

11.11.2014 11:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kredit poslední záchrany

Kredit poslední záchrany | foto: CHIP

Být bez kreditu už pro zákazníky Vodafonu nebude problém. Tato firma totiž představila novou službu „Kredit poslední záchrany“. Zákazníci s aktuální hodnotou kreditu pod 50 Kč si nově mohou dalších 50 Kč vypůjčit. 

vodafone-nahled

Nový kredit jim je po objednávce připsán okamžitě, poplatek za využití služby je 5 Kč. Novou službu, kterou Vodafone staví na důvěře vůči zákazníkům, lze po každém splacení opakovaně využít. Zákazník se ale vždy sám rozhodne, zda o nabídku bude mít zájem.

Služba, určená stávajícím zákazníkům s předplacenými kartami, se po úspěchu u zákazníků Vodafonu v zahraničí dostává i na náš trh. Mohou ji využít všichni, kteří jsou u operátora alespoň 3 měsíce, dobili minimálně 500 Kč a jejich aktuální kredit je nižší než 50 Kč. Služba jim je automaticky nabídnuta vždy, když chtějí uskutečnit hlasový hovor. Nabídku stačí pouze potvrdit, není nutné volat na zákaznickou linku.

Zákazníci mají i možnost „Kredit poslední záchrany“ aktivovat v aplikaci Můj Vodafone, odeslat bezplatnou SMS ve tvaru KPZ 50 na číslo 7700, nebo od 21. 11. využít internetovou Samoobsluhu. Poplatek za aktivaci činí 5 Kč a společně s vypůjčenou částkou se automaticky strhne při dalším dobití kreditu. Nabídku lze využít od 8. listopadu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    a kde je vynotí?

    No, sice je to pěkná věc, ale nejde to vypnout, a při každém hovoru se musí čekat než se ten chlápek vykecá…

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení