Menu

Křišťálově čistý zvuk ze skleněného reproduktoru

13.01.2019 08:06 | Milan Loucký + Přidat komentář
Křišťálově čistý zvuk ze skleněného reproduktoru

Křišťálově čistý zvuk ze skleněného reproduktoru | foto: CHIP

Sony představilo nový model skleněného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantní přenosný reproduktor pro domácí použití, který využívá svůj design pro dosažení špičkové kvality zvuku.

Design a provedení tohoto reproduktoru je natolik rafinované, že bez problému zapadne do interiéru každého domova, který projasní díky režimu osvětlení napodobující svit svíček.

Díky unikátní technologii Advanced Vertical Drive od Sony umožňuje reproduktoru přehrávat 360stupňový zvuk. Tělo reproduktoru z organického skla se rozvibruje, když ho rozechvěje cívka, která se pod ním ukrývá. Zvuk se tak šíří vertikálně všemi směry v 360°. Tělo reproduktoru z organického skla má větší povrchovou plochu (ve srovnání s konvenčními reproduktory), díky níž vydává křišťálově čistý zvuk s minimální ztrátou hlasitosti. Kromě toho je tento reproduktor kompatibilní s audiem ve vysokém rozlišení (HiRes Audio) a vy si s ním můžete vychutnat poslech hudby podle původního záměru autora.

Skleněný reproduktor Glass Sound Speaker disponuje malým kompaktním tělem s osmihodinovou výdrží baterie, takže jej můžete používat kdekoli a kdykoli. Nabízí možnost připojení přes Bluetooth, takže s ním můžete spárovat svůj chytrý telefon. Reproduktor je dále kompatibilní s NFC One-Touch a tím nabízí ještě rychlejší a jednodušší spárování. Díky funkci „Push & Play“ můžete jednoduše stisknout funkční tlačítko na reproduktoru a začít přehrávat hudbu prostřednictvím služby Spotify Connect. Tak už nemusíte procházet telefon, abyste se ke skladbám dostali. Můžete také využít funkci Wireless Multi-room a její pomocí propojit přes Wi-Fi až deset dalších kompatibilních audio zařízení Sony. Vytvořte si konfiguraci Wireless Multi-room a přetvořte všechny místnosti v poklidný prostor.

Skleněný reproduktor LSPX-S2 Glass Sound Speaker bude v prodeji na jaře 2019.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení