Menu

Lehké pouzdro s klávesnicí pro tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1

05.05.2014 12:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lehké pouzdro s klávesnicí pro tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Lehké pouzdro s klávesnicí pro tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1 | foto: CHIP

Logitech Ultrathin Keyboard Folio nabízí klávesnici a ochranné pouzdro v jednom pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Obal s klávesnicí nabízí pohodlné psaní a zároveň ochranu tabletu z přední i zadní strany.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-3-nahled

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard nabízí vestavěnou Bluetooth klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android a prostornými klávesami pro rychlé psaní. Pouzdro s klávesnicí slouží také jako dvoustupňový stojánek se dvěma pozicemi: horní pro psaní a spodní, při níž tablet zakrývá klávesnici a vy tak můžete pohodlně procházet obsah.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-nahled

Systém SecureLock přidržuje Samsung Galaxy Tab 4 10.1 uchycený, a přitom je snadné tablet vložit do pouzdra či jej z něj vyjmout. Ochranné klávesnicové pouzdro je vytvořené z odolných materiálů odpuzujících vodu.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-4-nahled

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozici v české republice v květnu 2014 na eshopu www.logitech.cz a později u vybraných prodejců, a to za doporučenou koncovou cenu 2769 Kč.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení