Menu

Lenovo Flex 10 se s displejem otočným až o 300°

10.12.2013 16:04 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo Flex 10 se s displejem otočným až o 300°

Lenovo Flex 10 se s displejem otočným až o 300° | foto: CHIP

Portfolio vícerežimových zařízení společnosti Lenovo rozšiřuje desetipalcový notebook Flex 10. Stejně jako ultrabooky Flex 14 a 15 se může pochlubit displejem otočným až o 300°. Díky tomuto rozsahu je možné Flex 10 používat jak v režimu klasického notebooku, tak i stojanu.

lenovo-flex-10-stojan-nahled

Počítač Lenovo Flex 10 je vybaven procesory Intel Core a operační pamětí DDR3 o velikosti až 4 GB. Novinka nabízí displej s HD rozlišením (1366×768) a dotykovým ovládáním, které usnadňuje používání notebooku v režimu stojanu. Pohodlné a přesné psaní bez zbytečných překlepů zajišťuje AccuType klávesnice. Díky pouhým 1,2 kg hmotnosti se snadno přenáší.

lenovo-flex-10-nahled

Dostatečný prostor pro ukládání důležitých dokumentů poskytuje pevný disk o kapacitě až 500 GB. Ve výbavě je dále Bluetooth 4.0, Wi-Fi, USB 2.0 a 3.0 porty a HDMI výstup. Díky integrované 720p HD webkameře mohou být uživatelé ve spojení prostřednictvím video chatu.

Systém Energy Management pomáhá šetřit energii a využívá pokročilé energeticky úsporné technologie k prodloužení doby mezi dvěma nabitími. Rychlé a bezpečné přihlášení do systému umožňuje funkce pro rozpoznávání obličeje Lenovo VeriFace. Lenovo Flex 10 je u nás dostupný za cenu od 9 399 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení