Menu

Lenovo sází na AMD PRO

25.10.2017 10:25 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo sází na AMD PRO

Lenovo sází na AMD PRO | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila nové přírůstky do své rodiny notebooků ThinkPad. Zařízení ThinkPad A275 a A475 jsou prvními podnikovými modely řady ThinkPad vybavenými technologií AMD PRO.

Notebooky ThinkPad A275 a A475 jsou založeny na procesorech AMD Pro s integrovanou grafikou AMD Radeon R7. Podle výrobce zajistí celodenní výdrž baterie, podporují připojení přes LTE-A, mají čtečku otisků prstů a uživatel si může vybrat i volitelný dotykový displej.  Výhodou zařízení je i zvýšená odolnost, kterou potvrdily i testy podle armádních standardů Mil-Spec. Notebook ThinkPad A275 (má 12“ displej) je na našem trhu dostupný za cenu od 24 900 Kč a model ThinkPad A475 (se 14“ displejem) za cenu začínající na 23 900 Kč.

lenovo-thinkpad-a275-nahled

Kromě nových notebooků představilo Lenovo také stolní počítač ThinkCentre M715 ve více provedeních. Uživatelé si mohou vybrat z varianty Tower a SFF (small form factor), přičemž oba modely jsou také vybaveny technologií AMD PRO.  Počítač ThinkCentre M715 je našem trhu dostupný za cenu začínající na 10 390 Kč.

lenovo-thinkcentre-m715-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení