Menu

Lepší ICQ v mobilu

10.11.2010 10:18 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lepší ICQ v mobilu

Lepší ICQ v mobilu | foto: CHIP

ICQ nyní nabízí svým zákazníkům vylepšenou aplikaci pro mobilní telefony s podporou Java (J2ME). Nová verze mobilní aplikace obsahuje integrovanou komunikační funkci Facebook Chat a je použitelná pro širokou škálu populárních mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson a Samsung, stejně tak pro další modely postavené na platformě Java včetně starších modelů Nokia řady 40.

Díky optimalizované Java verzi mají uživatelé ICQ k dispozici většinu populárních funkcí, které znají a používají na svých desktopových aplikacích, i když jsou na cestách. Tím mohou nejen aktualizovat svůj status na ICQ a na Facebooku, ale také chatovat se svými přáteli přes Facebook přímo ze své mobilní ICQ aplikace. ICQ uživatelé jsou tak dle potřeby flexibilní a nezávislí a mohou být neustále v těsném spojení se svými přáteli, ať už tyto přátele mají na ICQ, nebo ne.
Nová, datově úsporná verze umožňuje uživatelům ICQ ještě více redukovat objem posílaných dat, a to o více než 50 %.
Novou ICQ aplikaci pro mobilní zařízení Java si můžete stáhnout zdarma na adrese: http://www.icq.com/download/mobile/java/. Aktualizovaná verze je dostupná v mnoha jazykových mutacích, včetně češtiny. Můžete si ji také stáhnout přímo z mobilu na adrese: mim.icq.com 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení