Menu

Logitech také uvádí dotykovou myš

08.02.2012 12:38 | Redakce Chip + Přidat komentář
Logitech také uvádí dotykovou myš

Logitech také uvádí dotykovou myš | foto: CHIP

Po Applu a Microsoftu u vádí také Logitech designovou myš s dotykovým povrchem, který umožňuje ovládání počítače pohyby či gesty prstů. Logitech Touch Mouse M600 je poměrně elegantní, je vhodná pro praváky i pro leváky, ale bude stát 1 749 Kč.

Všechny doposud uvedené dotykové myši mají hodně podobný aerodynamický design, který usnadňuje pohyb prstů po jejich povrchu. V případě myši Logitech M600 může uživatel ovládat rolování či další předem nastavené funkce na jakémkoliv místě povrchu myši. Ovládání kurzoru pak zajišťuje hlavní spodní senzor myši, ale podle tiskové zprávy lze pohyb kurzoru ovládat i povrchem myši. Myška je díky jednoduchému designu a absenci řady speciálních tlačítek určena jak pro praváky, tak pro leváky. Otočení funkcí pravého a levého tlačítka se provede snadno v dodaném softwarovém nástroji Logitech SetPoint. Připojení myši k počítači je bezdrátové a je realizováno pomocí Unifying donglu, kterým lze připojit najednou až šest kompatibilních zařízení. Očekává se, že myš Logitech Touch Mouse M600 bude v Evropě k dostání v polovině února 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení