Menu

Logitech Wireless Mouse M515

21.01.2011 13:01 | Redakce Chip + Přidat komentář
Logitech Wireless Mouse M515

Logitech Wireless Mouse M515 | foto: CHIP

Společnost Logitech představila bezdrátovou myš Logitech Wireless Mouse M515, která nabízí snadnou navigaci i na měkkém povrchu – například z pohovky, postele nebo polštáře.

Pro myš Logitech Wireless Mouse M515 je charakteristická uzavřená spodní část krytu, díky čemuž je pohyb myši po tkanině hladký a bezproblémový, a dále čidlo doteku ruky, které zajišťuje, že myš bude aktivní pouze v okamžiku, kdy si to přejete.

Myš Logitech Wireless Mouse M515 je vybavena čidlem doteku ruky, takže se aktivuje pouze po uchopení do ruky, jinak zůstává v režimu spánku. Spodní část myši je uzavřená – aby drobné části tkanin nezanášely otvor snímacího senzoru – a uživatel tak má kontrolu nad pohybem kurzoru bez ohledu na to, na jakém povrchu myš používá. Speciální povrchová úprava spodní části ulehčuje klouzání myši po pohovce (a přikrývkách, polštářcích, přehozech, kobercích), ale i na deskách stolů.

Myš Logitech M515 je vybavena mechanismem pro hyper rychlé rolování, označovaným jako Logitech Hyper-Fast Scrolling, které lze přepínat do režimu posunu po jednotlivých krocích. Výrobce slibuje až dvouletou výdrž akumulátorů. Samozřejmostí je miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying, který umožňuje kromě myši připojit i další myš nebo klávesnici kompatibilní s technologií Unifying. Očekává se, že bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M515 bude v Evropě k dostání počátkem dubna za doporučenou maloobchodní cenu 1 450 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení