Menu

MacOS i Windows na jednom počítači

20.09.2012 09:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
MacOS i Windows na jednom počítači

MacOS i Windows na jednom počítači | foto: CHIP

Společnost Parallels uvolnila aplikaci Parallels Desktop 8 for Mac. Jde o software určený pro spouštění systémů Windows na počítačích Mac bez restartování počítače.

Někteří uživatelé dávají přednost počítačům Apple a operačnímu systémy MacOS. Někdy ale potřebují používat aplikace systému Windows. To umožňuje aplikace Paralells Desktop 8 pro systém MacOS X Mountain Lion.

Verze 8 nabízí některé nové a vylepšené funkce. Spojuje dohromady nejnovější verze dvou nejpopulárnějších operačních systémů – OS X a Windows. Umožňuje uživatelům vybrat si, jak mají systémy Mac a Windows spolupracovat. Od dobře známé celé obrazovky systému Windows až po „neviditelný systém“ Windows. Můžete například využít funkci diktování systému Mountain Lion v aplikacích pro Windows, umístit „Metro-stylové“ aplikace do Launchpadu, nebo využít rozlišení displeje Retina a v aplikacích systému Windows.

Běžná maloobchodní cena Parallels Desktop 8 for Mac je 79,99 €. Zákazníci, kteří se zajímají o testování aplikace Parallels Desktop 8 for Mac, si mohou od 4. září stáhnout zkušební verzi společně s podrobnými informacemi, videi a snímky obrazovek nových funkcí na stránce http://www.parallels.cz/desktop/prehled/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení