Menu

MacOS X: 13 znaků shodí Google Chrome

22.03.2015 22:24 | Karel Kovar + Přidat komentář
MacOS X: 13 znaků shodí Google Chrome

MacOS X: 13 znaků shodí Google Chrome | foto: CHIP

Stabilita prohlížečů se stále zlepšuje, přesto ale existují triky, které váš prohlížeč dostanou do kolen. Tentokrát jsou na mušce uživatelé Google Chrome na platformě MacOS X.

V době, kdy browser patří k nejdůležitějším programům na počítači je jeho stabilita klíčovou vlastností. I přesto se čas od času objeví chyba, které pomocí několika málo znaků dokáže prohlížeč ukončit. Teď se něco podobného objevilo pro Google Chrome, ale pouze pro platformu MacOS X (Windows, Android, ani iOS se tato chyba netýká).

13 znaků (podle dostupných informací asyrských) dokáže ukončit libovolnou verzi prohlížeče – pokud si to chcete vyzkoušet, navštivte tuto stránku: https://code.google.com/…ssues/detail?….

2015-04-chrome2-nahled

Tyto znaky jsou achilovou patou Google Chrome…

 Podrobnější informace o tomto problému najdete na adrese http://venturebeat.com/…ab-on-a-mac/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    potvrzuje fakt, že Apple operační systémy jsou nejzranitelnější systémy na světě, opět minulý Apple rok obsadil prvně dvě příčky, co se týče bezpečnostních děr v systémech

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení