Menu

Malý audiosystém

12.05.2016 12:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Malý audiosystém

Malý audiosystém | foto: CHIP

Nová generace audiosystému Bose SoundTouch 10 nabízí jednoduché ovládání pomocí smartphonu a umožní poslouchat hudbu z internetových zdrojů i mobilních telefonů či tabletů.

Společnost BaSys, distributor audioproduktů Bose, představila novou generaci bezdrátového zvukového systému Bose  SoundTouch 10. Tento reproduktor poskytuje možnost poslechu hudby ze všech dostupných bezdrátových zdrojů a služeb i z osobní hudební knihovny v počítačích, smartphonech a domácí síti. Představuje řešení pro jednoduchý bezdrátový rozvod hudby po celém bytě či domě.

Díky propojení s domácí WiFi sítí lze s bezdrátovým hudebním systémem SoundTouch 10 poslouchat hudbu z internetových služeb, jako Spotify, Deezer, nebo také z domácího NAS úložiště. Muziku ze smartphonu nebo tabletu si můžete poslechnout pro změnu s využitím BlueTooth. Kromě toho nabízí také možnost reprodukce z kabelem připojeného zařízení, kterým může být například televizor. SoundtTouch 10 ke přitom malou „bedničkou“ s rozměry přibližně 21 x 14 x 9 cm. I tento nejmenší člen rodiny SoundTouch obsahuje systém WaveGuide - „zvukovod“, který dokáže využít akustického tlaku i ve zpětném kmitu reproduktoru a tak zvyšuje jeho výkon a zároveň vytváří efekt prostorového zvuku.

Ovládání poslechu hudby je jednoduché. Vše lze řídit pomocí přiloženého dálkového ovladače, aplikací ve smartphonu nebo z počítače. Na šest předvolených pozic lze nastavit podobně jako na autorádiu nejoblíbenější internetová rádia nebo jiné služby či playlisty. Systém SoundTouch umožní přecházet z místnosti do místnosti a všude vnímat reprodukci stejného alba, nebo naopak můžete mít v každém pokoji jiný žánr. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení