Menu

Malý líbivý case se vejde všude

12.07.2019 09:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Malý líbivý case se vejde všude

Malý líbivý case se vejde všude | foto: CHIP

Nový mini-ITX model skříně Cooler Master H100 byl navržen pro využití jako přenosný herní počítač, malý počítač do obývacího pokoje nebo jen pro samotnou redukci potřebného místa v porovnání s klasickými skříněmi.

Alternativa v cestovní velikosti plně ctí industriální konstrukci, resp. všudypřítomnou mřížku typickou pro sérii H. Nabízí v porovnání s drobnou skříní ohromný 200mm RGB ventilátor vpředu, což umocňuje až extrémní designové kombinace. Je zapuštěn hlouběji a využívá tak typické jemné mřížky před ním, aby zajistil volné proudění vzduchu a zefektivnil následné čištění a celkovou údržbu. Mřížka pokrývá celý přední a část vrchního panelu, zatímco jeho zbytek je využit na důmyslně uloženou rukojeť.

Na první pohled malá počítačová skříň se překvapivě pyšní vysokou kapacitou pro uložení disků, z čehož mohou těžit systémy postavené pro domácí kino (filmy) nebo multimediální centrum. Celková kapacita činí čtyři SSD nebo tři SSD a jeden harddisk. Zároveň nabízí dostatek prostoru pro standardní grafické karty o délce 210 mm, chladiče procesorů o výšce 83 mm a ATX napájecí zdroje.

Hlavními přednostmi jsou:

•             Kompaktní mini-ITX velikost – kompaktní design efektivně využívá dostupného prostoru, aby zachoval minimalistické rozměry.

•             Mřížkování pro ventilaci – celý přední panel a část vrchního byly osazeny typickou mřížkou pro počítačové skříně Cooler Master. Zajištuje efektivní proudění vzduchu, zatímco filtruje prach.

•             200mm RGB ventilátor – navzdory svým malým rozměrům vlastní velký 200mm RGB ventilátor.

•             ATX zdroj napájení – podporuje umístění napájecího zdroje standardní ATX velikosti, aby zaručila dostatečné množství energie.

•             Zabudovaná rukojeť – integrovaná na zadní vrchní straně skříně podtrhuje přenositelnost v případě častého stěhování či hraní na doma i na studijních cestách.

•             Ovládání RGB – součástí je jeden RGB ovladač v případě, že základní deska nepodporuje tuto funkci. Tlačítko reset umožňuje ovládání přímo na I/O panelu.

•             Podpora komponent – skříň nabízí dostatek prostoru pro grafické karty o délce 210 mm, 83 mm vysoké chladiče procesoru a 210 mm široké napájecí zdroje.

Cooler Master MasterCase H100 bude k dostání za 65 euro v průběhu července 2019.

 

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení