Menu

Mechanická herní klávesnice s bílým podsvícením Trust GXT 880

28.03.2017 17:21 | Milan Loucký + Přidat komentář
Mechanická herní klávesnice s bílým podsvícením Trust GXT 880

Mechanická herní klávesnice s bílým podsvícením Trust GXT 880 | foto: CHIP

Trochu bílého světla do gamesnických kutlochů vnáší novinka společnosti Trust, mechanická klávesnice GXT 880 pro pařany, která údajně vydrží i náhlé výlevy vzteku mladíků a omladnic, pokud se jim zrovna v nějaké hře nedaří.

Tato klávesnice je dodávána v klasické černé barvě a je vybavena vlastními spínači. Novinka nabízí bílé LED podsvícení, integrovanou paměť, herní režim a technologie N-Key rollover a anti-ghosting. Připojovací kabel o délce 170 cm je zakončen USB konektorem. Tradiční rozložení kláves včetně numerického bloku doplňují tři media tlačítka, čtyři programovatelné makro klávesy a nezbytné ovládání podsvícení a herního režimu. Klávesnice je postavena na snímačích Trust GXT-White s lineárním chodem, životností až 50 milionu stisknutí a odezvou pouhých 5 ms. Minimální síla potřebná pro spuštění je 30 g, pro úplné stlačení 45 g. Hodnoty životnosti spínačů a krátká odezva je určitě výzvou pro totálně nasazené hráče, kteří potřebují rychlou reakci na své povely. Maximální sílu úderu, jakou je klávesnice schopna vydržet, však výrobce neuvádí (kdo občas nebo pořád hrajete, nebo máte doma pubescenta, kterému se nedaří, jistě víte, že pro uvolnění energie, nahromaděné v hráči, pokud se hra nedaří, bývá první na řadě právě klávesnice).

Plné bílé LED podsvícení klávesnice Trust GXT 880 je ozvláštněno možností nastavit si jednotlivá tlačítka samostatně,

Trust GXT 880

Herní klávesnice Trust se šesti možnými profily nastavení podsvícení a čtyřmi předdefinovatelnými klávesami.

a to až na šest uživatelských profilů. Integrovaná technologie N-Key rollover v kombinaci s anti-ghosting zajištují jistotu registrace každého stisknutého tlačítka i v případě rychle po sobě jdoucích kombinací, resp. několika zároveň stisknutých tlačítek.

Trust GXT 880 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 3299 Kč s DPH v České republice a 119,99 euro s DPH na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení