Menu

Metro: Last Light je zdarma. Stačí jen pár kliknutí a hra je vaše

21.05.2023 13:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Metro: Last Light je zdarma. Stačí jen pár kliknutí a hra je vaše

Metro: Last Light je zdarma. Stačí jen pár kliknutí a hra je vaše | foto: 4A Games / Metro: Last Light press kit

Všichni nadšenci do počítačového hraní, zpozorněte. Kultovní videohra Metro: Last Light je momentálně k dispozici zdarma pro všechny hráče na platformě Steam! Ale neotálejte příliš dlouho, tato nabídka trvá jen do příštího týdne.

Metro: Last Light zdarma

Metro Last Light, vyvinuté studiem 4A Games, je pokračováním úspěšného titulu Metro 2033. Hra vás zavede do postapokalyptického světa, který se odehrává v temných a nehostinných podzemních tunelech moskevského metra. Budete se potýkat s nebezpečnými mutanty a čelit věčnému boji o přežití. Kromě mutantů se stanou vaší nemesis i frakce lidí, kteří se snaží získat kontrolu nad omezenými zdroji.

Metro Last Light vyniká svou atmosférou, hlubokým příběhem a napínavou hratelností. Vstoupíte do kůže Artyoma, mladého vojína, který se snaží chránit své společenství před hrozbou temnoty. Budete prozkoumávat rozmanitá prostředí, řešit hádanky a čelit nejrůznějším výzvám, které na vás čekají. V neposlední řadě je ale stěžejní poutavý příběh vycházející z knih Dmitrije Gluchovského.

| Zdroj: GameSpot / YouTube

Získejte hru na Steamu

Díky akci, kterou připravilo vydavatelství Deep Silver, můžete nyní získat Metro: Last Light Complete Edition zcela zdarma. Stačí přejít na platformě Steam na profil hry a přidat ji do své knihovny. Poté si ji budete moci stáhnout a okamžitě začít prožívat dobrodružství ve světě temnoty.

Důležité je však upozornit na to, že nabídka platí pouze do 25. května, takže neváhejte a využijte této skvělé příležitosti. Po uplynutí tohoto termínu již nebude možné titul nadále získat bezplatně.

Bez zajímavosti není ani to, že v rámci akčního období lze sehnat s velkou slevou i další díly série. Například poslední Metro Exodus vyjde na necelých 7 eur (170 korun vč. DPH) namísto původních 30 eur. Původní hra Metro 2033 v edici Redux pak stojí v akci 4 eura (95 korun vč. DPH) namísto původních 20 eur.

Zdroj: Steam

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení