Menu

Microsoft má novou klávesnici do obýváku

17.04.2014 09:30 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Microsoft má novou klávesnici do obýváku

Microsoft má novou klávesnici do obýváku | foto: CHIP

Klávesnice All-in-One Media Keyboard je novinkou Microsoftu z oblasti příslušenství pro PC, navrženou pro používání v obývacím pokoj i kanceláři a vhodnou jak pro práci, tak i zábavu.  

S All-in-One klávesnicí získáte rychlý a snadný přístup k oblíbeným fotografiím, filmům, hudbě a webovým stránkám z počítače na televizi z pohodlí vašeho gauče. Klávesnice disponuje integrovaným vícedotykovým trackpadem a plnohodnotně velkými klávesami, takže můžete bez problémů psát, přetahovat prsty, klikat, přibližovat či oddalovat. Jednoduše připojte klávesnici ke svému PC a získejte tak snadné a flexibilní bezdrátové ovládání.

c71c2717a-nahled

Mezi její hlavní přednosti patří:

  • Snadné procházení médií – pohodlná a přesná navigace vašimi médii díky vícedotykovému trackpadu.
  • Filmy a hudba na dosah ruky – díky přizpůsobitelným klávesovým zkratkám pro web, hudbu, fotografie a filmy máte rychlý přístup ke svým oblíbeným médiím jedním dotykem.
  • Odolná ve všech směrech – klávesnice je bytelná a odolná proti polití, takže se bez problému vyrovná s nějakou tou ranou, kapkou nebo skvrnou.
  • Bezdrátové připojení – odpočiňte si na gauči, zatímco budete hledat svůj oblíbený film nebo brouzdat na internetu.

Podívejte se na video, v němž uvidíte, jakým testům odolnosti byla klávesnice podrobena.  

Klávesnice All-in-One Media Keyboard bude k dostání u prodejců elektra od 1. 5. 2014 za odhadovanou maloobchodní cenu 1 299 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení