Menu

Microsoft odstartoval prodej pohybového senzoru Kinect

11.11.2010 14:37 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft odstartoval prodej pohybového senzoru Kinect

Microsoft odstartoval prodej pohybového senzoru Kinect | foto: CHIP

Společnost Microsoft v České republice zahájila prodej pohybové technologie Kinect pro Xbox 360. Uživatelé tak mohou ovládat hry bez jakéhokoli ovladače, plně si vystačí s pohyby a gesty vlastního těla. Společně s pohybovým senzorem Kinect bude před Vánocemi k dispozici 17 her.

Fanoušci se mohou těšit na sportovní tituly v čele s Kinect Sports, taneční kreace v Dance Central nebo interaktivní safari Kinectimals. Milovníci adrenalinu mohou poměřit síly v akčních závodech Kinect Joy Ride. Fitness titul Your Shape: Fitness Evolved pomůže uživatelům vytvořit individuální cvičební plán a provede hráče nejrůznějšími cviky pro zlepšení fyzické kondice.
Zákazníci v České republice si mohou také zakoupit i zlaté členství online služby Xbox Live. Jejím prostřednictvím mohou poměřit síly v akčních hrách s více než 25 miliony uživatelů služby po celém světě. Díky aplikaci Video Kinect mohou využívat videohovory. Xbox Live také podporuje přímou komunikaci mezi Xboxem 360 a uživateli Windows Live Messenger 2011 na PC.
Pohybový senzor Kinect je standardně dodáván v balení se souborem her Kinect Adventures za doporučenou cenu 3 990 Kč. Společné balení senzoru Kinect a konzole Xbox 360 4 GB vyjde na 7 990 Kč. Zlaté roční členství ve službě Xbox Live je dodáváno za doporučenou cenu 1 599 Kč. K dispozici je i čtvrtletní varianta za 499 Kč. Kinect je kompatibilní se všemi předchozími verzemi Xbox 360.

O konzoli Xbox 360

Xbox 360 videoherní a zábavní systém, přinášející hry a digitální zábavu. Konzole slouží i jako multimediální centrum domácí zábavy, které kromě hraní nabízí například přehrávání filmů, poslech hudby či prohlížení fotografií. V současné době je na konzoli Xbox 360 dostupných více než 400 her ve vysokém rozlišení.

O pohybovém senzoru Kinect

Kinect pro Xbox 360 přináší možnost ovládat hry ve zcela nové podobě bez nutnosti fyzických ovladačů. Pohybový senzor Kinect rozpozná každou osobu v domácnosti a reaguje na gesta rukou nebo hlasové povely. Kinect je kompatibilní se všemi konzolemi Xbox 360 (pro správný chod vyžaduje 175 MB paměti). Více informací o pohybovém senzoru Kinect pro Xbox 360 naleznete na www.xbox.com/cs-cz/kinect.

O službě Xbox Live

Služba Xbox Live je herní a multimediální síť sdružující více než 23 milionů hráčů ve 26 zemích po celém světě. Vedle podpory hry více hráčů nabízí i knihovnu audia a videa na vyžádání. Prémiové členství Xbox Live Gold poskytuje hráčům výhody a přístup k obsahu a službám. Více informací o Xbox Live naleznete na www.xbox.cz/live.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení