Menu

Microsoft platí vývojářům 100 dolarů za nové aplikace

20.03.2013 15:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft platí vývojářům 100 dolarů za nové aplikace

Microsoft platí vývojářům 100 dolarů za nové aplikace | foto: CHIP

Vývojáři si mohou vydělat nejvýše 2 000 dolarů za publikování 20 aplikací pro Windows 8 a Windows Phone.

Podmínky pro získání odměny ve výši 100 dolarů za novou aplikaci jsou velmi jednoduché – aplikace musí jen projít standardním schvalovacím procesem a musí mít jinou funkci než prosté spuštění webové stránky nějaké internetové služby. Také nesmí jít o variace již publikovaných aplikací. Omezen je i počet aplikací, za které může jeden vývojář získat vypsanou odměnu. Nabídka odměny platí pro prvních 10 000 publikovaných aplikací a je časově omezena do 30. června letošního roku. Účastnit se mohou ovšem jen vývojáři z USA, starší 18 let.

Microsoft zatím prodal přes 60 milionů licencí Windows 8 a zaznamenal 100 milionů stažených aplikací z Windows Store. V celkovém počtu dostupných aplikací (pro Windows 8 i Windows Phone) však zatím těžce zaostává za konkurenčními App Story pro iOS a Android.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení