Menu

Mikrodatové centrum, které se vyloženě povedlo

28.02.2019 08:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Mikrodatové centrum, které se vyloženě povedlo

Mikrodatové centrum, které se vyloženě povedlo | foto: CHIP

Společnost Altron získala prestižní ocenění Vizionář 2018 za inovativní projekt mikrodatového centra (Altron Micro DC), které má i čestné uznání v rámci projektu Inovace roku. Centrum slouží pro zajištění chodu celého firemního ICT v jednom racku.

První místo v projektu Vizionář 2018 od asociace inovačního podnikání a sdružení CzechInno získalo mikrodatové centrum Altron za nejzajímavější a inovačně nejpřínosnější produkt loňského roku. Toto řešení nabízí moderní, prefabrikovanou alternativu k tradičním serverovnám, a navíc obsahuje prvky IoT. Jeho vlastnosti ho předurčují pro využití v digitální infrastruktuře v mnoha oborech. Kompletně vybavená mikrodatová centra od Altronu využívají například vládní agentury Spojených arabských emirátů.

„Našim zákazníkům chceme předat robustní a bezpečný systém, který už nebude potřebovat žádný další zásah a usnadní jim jejich práci,“ řekl Petr Ding, Service Division Director společnosti Altron. Generálním partnerem projektu Vizionáři byla opět Komerční banka. „Každým rokem znovu a znovu obdivujeme inovativnost českých firem, předvídající budoucnost a překonávající naši představivost. Je pro nás čest být jejich bankou,“ uvedla Jitka Haubová, výkonná ředitelka pro korporátní sektor Komerční banky.

Cena Inovace roku je prestižní ocenění vyhlašované pravidelně již od roku 1996 Asociací inovačního podnikání ČR. Cílem, který zůstává stejný již 23 let, je ohodnocení a ocenění nejlepších inovačních produktů přihlašovatelů se sídlem v České republice.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení