Menu

Mikrokonzole Sony PlayStation TV

14.11.2014 10:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Mikrokonzole Sony PlayStation TV

Mikrokonzole Sony PlayStation TV | foto: CHIP

Společnost SONY dnes na český a slovenský trh uvedla mikrokonzoli PlayStation TV. Nový zábavní systém využívající funkci Remote Play, přináší hráčům možnost zahrát si hry PlayStation 4 na separátní televizi. 

ps4-ds4-pstv-tv-dc-screen-nahled

PlayStation TV je malá a elegantní mikrokonzole, která pomocí funkce Remote Play (Dálkový přístup) umožňuje v rámci domácí sítě streamovat  hry PlayStation 4 na jakýkoli televizor s vysokým rozlišením a také hrát herní tituly pro systémy PlayStation Vita, PSP a PS one na velké obrazovce. Mikrokonzoli PlayStation TV lze v České republice pořídit za 2 799 Kč.

pstv-black-rearpers-nahled

PlayStation TV je novinkou rodiny PlayStation, která posouvá hraní o další krok kupředu. Díky tomuto inovativními zařízení mohou hráči streamovat herní zážitky z PS4 přímo do PS TV. V principu jde o to, že když chce někdo z vaší rodiny sledovat svůj oblíbený film na hlavní televizi, vy můžete pokračovat v hraní na PS TV na jiném televizoru. PS TV je však zařízením i pro úplně nováčky ve světě PlayStation a to díky široké paletě her, jednoduchému ovládání a příznivé ceně,“ říká Ivan Bradáč, Senior Manager PlayStation ze společnosti Sony.

 PlayStation TV také hráčům otevírá nabídku klasických her určených pro PS Vita, PSP a PS One. Mezi jinými herní klasiku jako je Crash Bandicoot, Killzone Mercenary nebo Tomb Raider. Mikrokonzole obsahuje také digitální kupon pro stažení tří her pro systém PS Vita. 

pstv-black-withds3-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení