Menu
CHIP Speedtest

Jeden velký displej: představuje Xiaomi 2020 novou éru smartphonů?

15.01.2020 12:30 | Jiří Palyza
Jeden velký displej: představuje Xiaomi 2020 novou éru smartphonů?

Xiaomi Mi Mix Alpha symbolizuje inovaci a technický pokrok

xiaomi20202

Pokud bylo cílem Xiaomi přinést technologickou inovaci do světa smartphonů s unifikovaným designem, pak se jí to povedlo.

Xiaomi představila model Mi Mix Alpha v září 2019 a už tehdy přitahoval velkou pozornost. Zejména technologie povrchového displeje, který pokrývá takřka celé tělo smartphonu, velmi zapůsobila.

Ve vybraných zemích smartphone pravděpodobně zůstane nejprve limitovanou edicí. Před tím, než jej bude možné prodávat ve velkém měřítku, bude ještě potřeba vést diskuze s místní čínskou vládou a dalšími technickými odděleními. Do té doby bude telefon Xiaomi reprezentantem inovativních vynálezů a technického pokroku společnosti, sdělil Cui Baoqi.

Xiaomi také zaznamenal, že Mi Mix Alpha vzbudil velké nadšení. Je docela pravděpodobné, že v důsledku pozitivní reakce později v tomto roce vyvine nástupce Mi Mix Alpha, který bude určen pro masový trh.


Předchozí část článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení