Menu
CHIP Speedtest

Přes milion stažení a dnes bezplatně: Google daruje oblíbený přehrávač PowerAudio Plus

07.04.2020 11:50 | Jiří Palyza
Přes milion stažení a dnes bezplatně: Google daruje oblíbený přehrávač PowerAudio Plus

Předinstalované přehrávače hudby na smartphonech Android zpravidla poslouží svému účelu. Jejich možnosti jsou ale omezené.

Pokud máte rádi bohatší a individuální úpravy zvuku, jistě raději sáhnete po jiných aplikacích. Momentálně je na obchodu Google Play k dispozici k bezplatnému stažení jinak zpoplatněná aplikace PowerAudio Plus. Jde o stylový a výkonný přehrávač, který v mnohém překonává audio přehrávače dodávané s telefony.

Aplikace disponuje funkcemi, které ocení každý fanoušek hudby. Patří mezi ně vícestupňový ekvalizer, který má i funkci zesílení basů a virtualizaci, a také časovač vypnutí. Pokud chcete, můžete aplikaci ovládat také pomocí prvků na sluchátkách.

Vezměte prosím na vědomí, že náš příspěvek odráží pouze současný stav bezplatné propagační akce a nemůžeme ovlivnit rozhodnutí vývojářů ukončit ji dříve. Při stahování doporučujeme raději vždy zkontrolovat, zda je nabídka stále platná a aplikace je poskytována bezplatně.

Stáhněte si: PowerAudio Plus Music Player – Android App

poweraudio-logo

PowerAudio Plus Music Player – Android App

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace PowerAudio Plus vám nabídne komfort, pokud rádi posloucháte hudbu na svém smartphonu. Nabízí integrovaný ekvalizer s mnoha možnostmi nastavení.

Stáhněte si

PowerAudio Plus: padnoucí aplikace pro Android s užitečnými funkcemi

poeraudio1

Aplikace je po omezenou dobu k dispozici k bezplatnému stažení.

Pokud si aplikaci stáhnete, je hned připravena k použití. Najde hudbu, kterou máte uloženou na svém zařízení, a umožní přehrávat i zvukové soubory WhatsApp. Klepnutím na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky přehrávače přejdete na Nastavení a zde můžete kromě jiného určit, ve kterých složkách má aplikace skladby vyhledávat a jak staré by měly být.

Hlavní nabídka aplikace také zpřístupňuje nastavení časovače režimu spánku a ekvalizeru. Ten lze používat ihned po jeho aktivaci příslušného intuitivního ovládacího prvku.

Přehrávač hudby, který je zábavný

PowerAudio Plus je hudební přehrávač, který vás přesvědčí svými promyšlenými funkcemi. Kromě ekvalizeru je to především schopnost rychle vytvořit vlastní seznamy skladeb a integrovaný timer režimu spánku. Kromě toho můžete v části Nastavení zvolit možnost okamžitého spuštění přehrávače po připojení sluchátek a zastavení přehrávání v momentu, kdy sluchátka vyjmete.

mohlo by vás také zajímat: test sluchátek s perfektním zvukem


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení