Menu
CHIP Speedtest

Uživatelé Androidu získají nové funkce: Google provedl změny v Asistentu

14.04.2020 13:30 | Jiří Palyza
Uživatelé Androidu získají nové funkce: Google provedl změny v Asistentu

Google pokračuje ve vývoji svého asistenta. V nové beta verzi softwaru vývojáři provedli některé změny v návrhu programu, což by mělo výrazně usnadnit jeho ovládání.

Nové rozhraní v beta verzi Google Assistant je silně inspirováno nabídkou nastavení systému Android 10, jak uvádí informační server 9to5google. V horní části obrazovky najdete nový vyhledávací panel, ve kterém lze vyhledávat nastavení požadovaných možností. Níže mohou uživatelé vidět profilový obrázek svého Google účtu, včetně uživatelského jména a e-mailové adresy. Vespod jsou ještě dvě klávesové zkratky pro úpravy účtu Google a pro data uložená v asistentovi.

Dříve byla nastavení pro samotného asistenta rozdělena do čtyř karet, které Google nyní zcela odstranil. Místo toho je nyní uveden seznam pěti běžně používaných možností.

Stáhněte si: Google Assistant

googleassistant

Google Assistant APK - Aplikace pro Android 0.1.187945513

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatný balík APK „Google Assistant“ vám přináší inteligentního pomocníka do vašeho smartphonu.

Stáhněte si
googleassistant1

V uživatelském rozhraní Google asistenta je nyní uveden seznam pěti běžně používaných nastavení.

Google Asistent: provedeny další úpravy designu

V softwaru byla také upravena část podpory zařízení. Do každé oblasti byl přidán obecný obrázek, například chytrý displej, chytrý reproduktor nebo ovladač pro Google Stadia. U některých položek, například sluchátek Pixel Buds, ještě nebyla připojena fotografie, což značí, že všechny změny ještě nejsou hotovy. Všechna další nastavení pro Google asistenta jsou nyní uvedena v abecedním řazení pod tlačítkem "Zobrazit více".

googleassistant2

V nové beta verzi přidal Google do asistenta náhledové obrázky zařízení.

mohlo by vás také zajímat: od dubna uživatelsky vstřícné změny přechodu k jinému operátorovi


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení