Menu

Monitor BenQ nabízí více prostoru

09.06.2014 11:11 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Monitor BenQ  nabízí více prostoru

Monitor BenQ nabízí více prostoru | foto: CHIP

BenQ BL2710PT je monitor cílený na designéry, architekty, inženýry a další skupiny náročných uživatelů. Nabízí 27“ panel s rozlišením 2560×1440 bodů (WQHD).

bl2710pt-regular-front

Kromě vysokého rozlišení 2560×1440 bodů, nabízí 27“ monitor také 100% sRGB, IPS panel, speciálně navržený CAD/CAM režim, Display Pivot OSD (On Screen Display) a technologie BenQ Flicker-free a Low Blue Light, bojující proti únavě očí.

S vysokou hustotou pixelů přináší BenQ BL2710PT v porovnání s Full HD 1920×1080 monitorem o 77 % více pracovního prostoru. A pro uživatele návrhářských programů též specifický CAD/CAM mód pro zobrazení velmi detailních grafických informací a Display Pilot software umožňující rychlé a jednoduché nastavení na obrazovce – OSD (On Screen Display). Jeho součástí jsou i funkce Auto Pivot, umožňující automatické otočení obrazu a Desktop Partition, rovnající veškerá otevřená okna.

Stejně tak jako jiné BenQ monitory, obsahuje BenQ BL2710PT i technologii Flicker-free, která s pomocí ovladače okruhu podsvícení eliminuje blikání na pozadí displeje ve všech úrovních světlosti a technologií Low Blue Light, redukující množství vyzařovaného škodlivého modrého světla, kterým běžné displeje mohou rušit citlivé oči.

Monitor má nastavitelnou výšku o 150 mm a má i port USB 3.0 a dva porty USB 2.0. Úzký rámeček dovoluje zobrazení při použití dvou a více monitorů. Jeho cena je 12 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení