Menu

Monitory Packard Bell s IPS a VA panely

13.11.2013 13:56 | Michal Bareš + Přidat komentář
Monitory Packard Bell s IPS a VA panely

Monitory Packard Bell s IPS a VA panely | foto: CHIP

Acer uvedl na trh nové monitory Packard Bell Maestro a Viseo. Jedná se o cenově příznivé modely s úhlopříčkami od 18,5" po 27", přičemž některé mají IPS nebo VA panel.

maestro-226dx-05-nahled Dva nové modely Packard Bell Maestro 226DXbmid a 236Dbd mají Full HD rozlišení a panel IPS s poměrem stran 16:9. V obou případech je panel podsvícen LED diodami, které zajistí nízkou spotřebu elektrické energie. Oba modely mají rovněž tenký rámeček okolo displeje, který přispívá ke kompaktnějším rozměrům a úspoře místa na pracovním stole. Zabudované reproduktory umožňují přehrávání zvuku přímo z monitoru. Oba modely jsou vybaveny porty HDMI, VGA a DVI. Řada Viseo obsahuje monitory s úhlopříčkami v rozmezí od 18,5" do 27" s poměrem stran 16:9. Nejvyšší 27" model je vybaven VA panelem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení