Menu

Motorola one s čistým Androidem

03.09.2018 15:47 | Milan Loucký + Přidat komentář
Motorola one s čistým Androidem

Motorola one s čistým Androidem | foto: CHIP

Telefon motorola one přichází s oblíbeným čistým operačním systémem Android, třemi roky bezpečnostních aktualizací a bohatšími možnostmi využití fotoaparátu díky technologii Google Lens.

Uživatelé získávají koupí telefonu motorola one nejnovější software od firmy Google, včetně inovací postavených na umělé inteligenci (AI). Program Android One znamená chytrý a bezpečný telefon, který se snadno ovládá.

S výkonnou technologií Google Lens zakomponovanou do aplikace fotoaparátu dokáže telefon rozpoznávat text, vyhledávat recepty, překládat slova a daleko více. K tomu získáte neomezený prostor k ukládání fotografií ve vysokém rozlišení v cloudu prostřednictvím aplikace Google Foto. S Google Asistentem můžete vytáčet telefonní čísla, hledat na internetu či si spouštět videa na YouTube jen pomocí hlasu.

Díky programu Android One budou modely motorola one i motorola one power dostávat aktualizace na nejnovější verzi operačního systému Android a klid v duši vám dlouhodobě zajistí jak bezpečnostní kontrola aplikací Google Play Protect, tak také záruka měsíčních bezpečnostních aktualizací po dobu tří let.

Žádné aplikace navíc, jen operační systém Android a Moto Experiences. Získáte tak nejnovější software v telefonu, který se nezasekává, má více volné paměti a poskytuje vám větší kontrolu nad jeho používáním.

Telefony řady motorola one budou navíc mezi prvními, které obdrží aktualizaci na Android 9 Pie (Android P) nedlouho po jeho oficiálním uvedení.

motorola one

Moderní design se zaoblenými rohy a skleněným tělem přináší HD+ displej Max Vision s úhlopříčkou 5,9" a poměrem stran 19:9. Jde o ideální displej pro záznam videa v rozlišení 4K, zobrazení většího množství obsahu, tvorbu poznámek či používání dvou aplikací současně na rozdělené obrazovce. A to vše při ovládání jednou rukou.

Telefon motorola one vám umožní všechny zážitky prostřednictvím pokročilého fotoaparátu s dvojicí čoček s rozlišením 13 MP spolu s předním fotoaparátem s rozlišením 8 MP. S využitím režimů portrét, časosběrnou (time-lapse) nebo pohyblivou (cinemagraf) fotografií tak vždy budete moci zachytit a uchovat neuvěřitelný západ slunce či momentky z noční oslavy, a obohatit tak svůj profil na Instagramu. Díky technologii Google Lens, využívající umělé inteligence, se svět kolem vás stane daleko bohatší jen tím, že jej budete sledovat skrz fotoaparát svého chytrého telefonu: než pořídíte snímek psa kráčejícího ulicí, zjistí vám Google, o jaké jde plemeno.

Celý den používání telefonu na jedno nabití není nejmenší problém. Delší výdrž baterie znamená jistotu, že o nic nepřijdete, ani o navigaci na cestách do neznáma. A když baterii přeci jen začne „docházet šťáva“, s nabíječkou TurboPower nabijete telefon snadno na dalších šest hodin za pouhých 20 minut.

Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 o frekvenci 2,0 GHz telefonu zajišťuje potřebný výkon, takže bude okamžitě reagovat na každý dotek a gesto.

motorola one bude v České republice k dispozici za cenu 7599 Kč od října 2018. 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení