Menu

Multimediální smartphone se zvýšenou odolností

21.10.2015 13:11 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multimediální smartphone se zvýšenou odolností

Multimediální smartphone se zvýšenou odolností | foto: CHIP

Nový smartphone VIBE P1m v sobě podle Lenova spojuje vlastnosti, jako je velká kapacita baterie, speciální přepínač pro úsporu energie nebo funkci quick charge pro rychlé nabití telefonu. Voděodolná nanovrstva navíc ochrání tělo smartphonu před deštěm nebo náhodným politím.

Smartphone Lenovo VIBE P1m dostal do vínku baterii o kapacitě 4000 mAh s dlouhou výdrží a funkcí quick charge, která umožňuje uživatelům smartphone rychle dobít v případě, že spěchají. Pro další prodloužení výdrže baterie je VIBE P1m vybaven manuálním přepínačem na boku telefonu, který umožní průběžně šetřit energii po celý den. Smartphone zároveň umožňuje přes USB nabíjet jiná zařízení.

Smartphone pohání čtyřjádrový procesor MediaTek doplněný o 2 GB paměti RAM a běží na něm operační systém Android 5.0 Lollipop. K dispozici je zadní 8Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem a přední 5Mpx fotoaparát. Na přední straně je 5“ HD IPS displej. Dostatek místa pro fotografie, videa, hry a další obsah zajistí telefonu vnitřní 16GB úložiště, které je možné rozšířit až o dalších 32 GB prostřednictvím microSD karty. Lenovo VIBE P1m také podporuje využití dvou SIM karet.

Smartphone Lenovo VIBE P1m je na našem trhu dostupný v černém a bílém provedení za cenu od 5 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení