Menu

Multimediální tablet s projektorem

08.12.2015 16:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multimediální tablet s projektorem

Multimediální tablet s projektorem | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila novou generaci multimediálního tabletu YOGA se zabudovaným projektorem. Tablet si zachoval charakteristický vzhled i čtyři režimy použití. Oproti minulému modelu je ale kompaktnější a má projektor, který dokáže promítat obraz o úhlopříčce až 70 palců.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro na první pohled zaujme svým 10,1palcovým QHD (2560 x 1600) displejem, který dokáže díky technologii IPS zobrazit obsah v jasnějších a sytějších barvách v téměř libovolném úhlu pohledu. Displej a tělo tabletu jsou také odolné proti stříkající vodě nebo náhodnému polití. Tablet je sestaven z kombinace hliníku a imitace kůže při zachování tenkého profilu.

Nejdůležitějším prvkem tohoto tabletu je jeho vestavěný projektor. Oproti předcházející generaci má Lenovo YOGA Tab 3 Pro projektor integrovaný v otočném pantu a díky tomu mají uživatelé možnost otáčet projektor až o 180°. Promítaný obraz může mít úhlopříčku až 70 palců a proměnit tak zeď, strop či plátno v domácí kino. K vizuálnímu zážitku se také přidá prostorový zvuk tvořený čtveřicí předních reproduktorů JBL s technologií Dolby Atmos.

lenovo-yoga-tab-3-pro-01-nahled

Dostatečný výkon přináší tabletu čtyřjádrový procesor Intel Atom x5 spolu s 2 GB RAM a nejnovější verzí operačního systému Android. Baterie by měla vydržet až 18 hodin na jedno nabití. Je zabudována v integrovaném otočném pantu, který je spojen se stojánkem a umožňuje čtyři způsoby použití Podrž, Postav, Polož a Pověs. Lenovo YOGA Tab 3 Pro také disponuje dvěma fotoaparáty, předním 5Mpx s pevným ohniskem a zadním 13Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením. Dostatek prostoru pro filmy, pořízené fotografie nebo jiná data poskytne vnitřní 32GB úložiště, které je navíc možné rozšířit až o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Díky vnitřnímu slotu pro micro SIM kartu a podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) se navíc uživatelé mohou dostat na internet.

Tablet Lenovo YOGA Tab 3 Pro se prodává za 16 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení