Menu

Nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení iPhone 8, 8 Plus a X

30.11.2017 07:35 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení iPhone 8, 8 Plus a X

Nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení iPhone 8, 8 Plus a X | foto: CHIP

Společnosti Zagg představila nabíjecí stanici pro bezdrátové nabíjení mophie. Jde o univerzální bezdrátovou nabíjecí podložku, umožňující rychle a snadné dobíjení telefonů Apple nové řady iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X.

Kompaktní nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení využívá nejnovější bezdrátové technologie a zajišťuje přímé nabíjení telefonů iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Nabíjení se spustí velmi jednoduše umístěním telefonu na podložku. Během nabíjení zůstává zařízení plně funkční, takže uživatelé mohou dál pracovat s displejem nebo se připojovat k příslušenství přes Bluetooth.

Nabíjecí základna má pogumovaný neklouzavý povrch usnadňující správné umístění telefonů při nabíjení. Zároveň umožňuje rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení s výkonem až 7,5 W.

K dalším jejím funkcím patří:

•             Nejnovější bezdrátová technologie Qi zajišťující univerzální kompatibilitu.

•             Vysokorychlostní adaptér k připevnění na stěnu a kabel.

•             Nízkoprofilové provedení.

•             Pogumovaný povrch odolný proti poškrábání.

Stanice pro bezdrátové nabíjení je dostupná na webu apple.com, v obchodech Apple, na stránkách mophie.com a u dalších prodejců za 59,95 eur.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení