Menu

Nabíječka smartphonů, nebo jiných USB zařízení

13.12.2011 09:37 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nabíječka smartphonů, nebo jiných USB zařízení

Nabíječka smartphonů, nebo jiných USB zařízení | foto: CHIP

Belkin nabízí novou řadu kompaktních napájecích zdrojů, které mobilním zařízením poskytnou nouzovou energii na cestách. Lithio-polymerové baterie jsou malé a přenosné. Nemusíte si tak již dělat starosti o zařízení nabíjená přes USB, jako jsou chytré telefony, fotoaparáty a tablety, které se vybijí zrovna tehdy, když se to nejméně hodí.

Napájecí zdroje Belkin Power Pack jsou k dispozici ve variantě o kapacitě 1000, 2000 a 4000 mAh a podle Belkinu zůstanou nabité i po dlouhé době skladování. Automatické vypnutí zaručuje, že se nabíjení zastaví ihned, jakmile bude připojené zařízení plně nabité, aby nedošlo k plýtvání energií. Integrované obvody ochrání baterii před přehřátím a připojená zařízení před nadměrným dobíjením.
Napájecí zdroje Power Pack 1000 a 2000 nabízí vstup microUSB a výstup USB. Zdroj Power Pack 4000 nabízí dva porty USB a dodává se s kabelem microUSB/USB a Mini USB/USB, abyste mohli nabíjet dvě zařízení současně. Zařízení podporují tzv. dvojí nabíjení, kdy se nabíjí současně baterie i připojené zařízení.
Belkin Power Pack 1000 stojí 899 Kč, Power Pack 2000 1199 Kč a Power Pack 4000 1799 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení