Menu

Nádherné barvy v líbivém designu

28.02.2018 15:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nádherné barvy v líbivém designu

Nádherné barvy v líbivém designu | foto: CHIP

Na trh přicházejí nové modely série Philips E-line. S označením E9 nabízejí skvělý design a vynikající zobrazovací vlastnosti. Díky úhlopříčce 27 palců, velmi tenkému rámečku a technologii Ultra-Wide Color umožní prvotřídní podívanou.

Všechny modely nové série E9 přichází s 27palcovým IPS panelem, který zaručuje široké pozorovací úhly. Na rozdíl od standardních TN panelů nabízí IPS vynikající obraz i přesné podání barev. To se hodí domácím uživatelům pro prohlížení fotek, sledování filmů nebo brouzdání po webu, ale i profesionálům, kteří požadují přesnost barev a rovnoměrné podsvícení. Technologie Ultra-Wide Color obdařila monitory série E9 zvláště širokým barevným gamutem pro přirozeně vypadající barvy. Navíc dostává z Full HD rozlišení 1920x 1080 bodů maximální detaily, jas i kontrast pro obraz, který vypadá téměř jako živý. Díky technologii Flicker-Free, která reguluje podsvícení a snižuje nepříjemné blikání panelů, jsou šetrné i k lidskému oku. Navíc jsou vybaveny softwarovým LowBlue módem pro snížení škodlivého modrého světla.

Nová série E9 vyráběná společností MMD pod značkou Philips pokračuje v tradici inteligentního designu, který přinesl úspěchy sérii Philips E-line. Dostupné jsou v lesklém černém provedení s elegantním kovovým podstavcem. Všechny tři 27palcové modely jsou vybaveny super tenkým panelem, který má tloušťku pouhých 9,94 mm, technologií AMD FreeSync pro synchronizaci obnovovací frekvence monitoru s grafickou kartou při hraní rychlých her.

Díky HDMI portu připojíte nové modely série E9 k běžnému PC i řadě jiných zařízení jako jsou set-top boxy, DVD přehrávače, kamery atd. Model 276E9QJAB je navíc vybaven i DisplayPortem pro bleskově rychlý přenos dat a zabudovanými stereo reproduktory. 

Kromě nových 27palcových plochých modelů bude série E9 postupně rozšířena jak o nové ploché monitory, tak i o zakřivené panely. Full HD modely Philips 276E9QDSB, 276E9QJAB a 276E9QSB budou k dispozici na trhu začátkem března 2018 za doporučenou koncovou cenu 4809 Kč (189 €). Následovat budou 23,8palcový plochý Full HD v květnu a 21,5palcový Full HD model v červenci. Philips také vyvinul tři zakřivené modely série E9: 31,5palcový Full HD a QHD model a 27palcový Full HD, které se na trhu objeví v květnu 2018.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení