Menu

Náramek Fitbit Alta HR měří tep celý den

12.06.2017 10:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Náramek Fitbit Alta HR měří tep celý den

Náramek Fitbit Alta HR měří tep celý den | foto: CHIP

Nový náramek Fitbit Alta HR se chlubí analýzou srdečního tepu při cvičení i v průběhu celého dne. Podle výrobce tak poskytne přesnější data o spálených kaloriích a kondici a včas upozorní na nebezpečí kardiovaskulárních chorob. Změří také kvalitu spánku a rozezná jeho fáze. 

Fitbit Alta HR se nespoléhá jen na senzory pohybu, podle kterých by vyhodnotil počet kroků. Při měření kalorického výdeje vyhodnocuje i data technologie PurePulse. Ta pracuje po celý den a snímá tepovou frekvenci. Náramek pozná úroveň aktivity a poskytne přesnější údaje než tradiční měření kroků. Tepovou frekvenci lze zobrazit i v reálném čase. S technologií PurePulse spolupracuje i měření spánku. Fitbit Alta HD kombinuje data o tepu s informacemi o pohybu tak, aby poznal všechny čtyři spánkové fáze.

fitbit-alta-hr-back-black-nahled

Měření počtu kroků a rozpoznání běhu je již samozřejmostí. Fitbit Alta HR ale i automaticky rozpozná, zda uživatel jde, běží, jede na kole či rotopedu, nebo se věnuje například aerobiku. Vše tak budete mít zaznamenáno, stejně jako okamžik usnutí a probuzení. Pro zobrazení notifikací, zprávy a v neposlední řadě času, je Fitbit Alta HR vybaven úsporným dotykovým displejem. Na baterii vydrží 7 dní. Ten zprostředkuje nejen počet notifikací, ale například i text SMS. Fitbit Alta HR jen nejmenším fitness náramkem, který dokáže kontinuálně sledovat srdeční tep. Doporučená cena je 4 060 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení