Menu

Nejlepší aplikace pro YouTube ve Windows 10: nyní vypadá opravdu dobře

18.12.2020 09:15 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Nejlepší aplikace pro YouTube ve Windows 10: nyní vypadá opravdu dobře

Nejlepší aplikace pro YouTube ve Windows 10: nyní vypadá opravdu dobře | foto: cottonbro/Pexels

myTube je považována za jednu z nejlepších a zároveň nejoblíbenějších univerzálních aplikací pro YouTube. Nyní byla služba myTube vydána ve zcela přepracované verzi 4. Revidován byl také platební model a aplikace pro Windows je nyní k dispozici i ve verzi zdarma.

Ať už patříte k youtuberům, volnočasovým tvůrcům videí nebo občasným konzumentům obsahu na YouTube, pokud chcete sledovat videa, aniž by vás neustále něco otravovalo, chce to dobrý nástroj. V mnoha prohlížečích se klipy z YouTube přehrávají šnečím tempem, což je nervující, ale lze se tomu vyhnout.

V prostředí aplikací pro desktopy, ke kterým patří myTube, můžete zobrazovat videa v obvyklé kvalitě, a také používat rozšířené funkce. Videa lze přehrávat v režimu "obraz v obraze" ve zmenšené verzi a současně s tím lze používat i další aplikace. Nyní se nástroj objevil ve verzi 4.0 a nebyl jen kompletně přepracován po optické stránce, ale také nabízí nové funkce a je k dispozici i v bezplatné verzi.

Stáhněte si: myTube

mytube-logo

myTube – Windows 10 App 4.0

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Klient pro video server YouTube zprostředkuje videa ve stylovém designu přímo na desktopu.

Stáhněte si

Logo, vzhled a platební model: to vše je ve verzi 4 nové

mytube

| Zdroj: myTube

Nejviditelnější změnou, která vám hned padne do oka, je nové logo v kombinaci s revidovaným uživatelským rozhraním a novou grafikou. Například postranní panel je nyní zobrazen trvale a umožňuje tak rychlejší navigaci. Kromě toho byl integrován náhled videa a byly také přidány klávesové zkratky pro režim kina a "always-on-top-player".

Kromě toho se také změnil platební model. Nyní existují bezplatná a placená verze Pro. Placená verze je buď za 29 Kč měsíčně, nebo jednorázový poplatek 199 Kč. Verze Pro je vybavena dalšími funkcemi, jako například exportem ve formátu GIF nebo MP4, dalšími možnostmi optického přizpůsobení a oznámením o nahrávání pro jednotlivé kanály. Úplný seznam všech změn najdete na webových stránkách výrobce.

myTube pro Windows 10: aplikace pro YouTube s praktickými funkcemi a slušivým designem

mytubepro

Aplikace myTube je k dispozici i ve verzi Pro, která nabízí některé funkce navíc. Je ale placená. | Zdroj: myTube

Po spuštění aplikace se zobrazí přehled s videi, která si můžete prohlížet, podobně jak to znáte přímo z prohlížeče. Pokud si chcete zobrazit kanály, které sledujete, seznamy videí a historii, přihlaste se do účtu myTube pomocí svého účtu Google. Na hlavním panelu vlevo můžete spravovat odběry, zobrazovat seznamy v knihovně a stahovat videa, která jsou poté k dispozici v samostatné položce pro offline přehrávání (přehrát později). Integrovaná je také funkce uploadu vašich vlastních videí.

Obzvlášť praktický je režim zobrazení samostatného videa, který nabízí různé možnosti. Podobně jako originál má i myTube integrovaný mini přehrávač a režim kina. První z nich má výhodu v tom, že video můžete minimalizovat a pokračovat v surfování na internetu, nebo při sledování videa sledovat e-maily. To s YouTube v prohlížeči není možné. Podobně to platí i pro "Místnosti". V těchto virtuálních skupinách můžete videa sledovat společně s přáteli a chatovat o nich.

Vzhled aplikace vychází z fluent designu Microsoftu s průhlednými prvky a nabízí různé možnosti přizpůsobení. Kromě tmavého režimu a standardního designu, který kopíruje vzhled Windows 10 s modrou a bílou, je k dispozici také skin s červenými prvky – ideální pro klasický dojem YouTube.

myTube je pěkný a rychlý

Známou skutečností je optimalizace YouTube pro Chrome, což má za následek poněkud šnečí tempo běhu ve většině ostatních prohlížečů. Řešením může být rozšíření pro konkrétní prohlížeč, které pomůže k trochu vyšší rychlosti, nebo sledování videí přímo na desktopu. Výběr opravdu dobrých desktopových aplikací pro YouTube není příliš bohatý, ale naštěstí je zde myTube.

Díky funkcím, ke kterým patří Místnosti, nebo režim "obraz v obraze", je zážitek ze sledování videí mnohem lepší, než ve verzi pro prohlížeč. Všechny potřebné funkce jsou integrovány do nástroje. To je ještě doplněno líbivým designem, který dokonale padne do prostředí Windows 10, aniž by rušil. Díky tomu všemu je myTube dobrým tipem pro všechny uživatele YouTube, kteří rádi pracují v povedeném uživatelském rozhraní, nebo kteří jednoduše nechtějí používat Chrome.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení