Menu

Nemáte náladu na hlasové zprávy? WhatsApp pro vás bude mít řešení

09.02.2023 13:00 | Josef Mika + Přidat komentář
Nemáte náladu na hlasové zprávy? WhatsApp pro vás bude mít řešení

Nemáte náladu na hlasové zprávy? WhatsApp pro vás bude mít řešení | foto: Pixabay/Manuel Baumheier

Uživatelé aplikace WhatsApp se mohou těšit na často požadovanou funkci. Týká se hlasových zpráv. Podívejte se, co přesně se nyní změní a co nám vývojáři aplikace nabídnou.

WhatsApp prostřednictvím programu TestFlight uvolňuje novou beta verzi pro iOS, která nese číslování 23.3.0.73. Co v ní najdeme nového? Tentokrát se jedná o poměrně významnou a také náročnou funkci: v nové testovací verzi WhatsApp pracuje na přepisu hlasových poznámek.

Už v září 2021 bylo odhaleno, že WhatsApp vyvíjí možnost přepisu hlasových poznámek. Vývoj této funkce byl však z neznámých důvodů přerušen. Nyní se ale WhatsApp k této funkci opět vrátil.

Nová aktualizace aplikace WhatsApp: přepis hlasových zpráv

whatsapprecognize

Taková hláška se zobrazí, když přepis hlasové zprávy není ve službě WhatsApp k dispozici. Obr.: WABetaInfo

Přepisy nebudou k dispozici, pokud v hlasové poznámce nejsou rozpoznána žádná slova nebo je nastavena na jiný jazyk. Tyto přepisy se vždy provádějí lokálně v zařízení stažením příslušných jazykových balíčků a nikdy se nesdílejí se službou WhatsApp nebo Apple.

Zatím není jasné, kdy bude funkce zavedena pro všechny uživatele. V případě aplikace WhatsApp se to však většinou děje velmi rychle.

Zdroj: WABetaInfo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení