Menu

Netradiční taška na laptop

27.05.2018 15:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
Netradiční taška na laptop

Netradiční taška na laptop | foto: CHIP

Především dámy ocení nový model, naprosto netradiční, brašny na laptop.

Zvnějšku je brašna opatřena popruhem, díky kterému je transport laptopu / notebooku / konvertibilního notebooku snazší a bezpečnější. Po umístění na stůl můžete odklopit dvě chlopně, ve kterých můžete přenášet spoustu drobností – ať už potřebných či nepotřebných. Ty jsou dokonale rozmístěny v jednotlivých kapsičkách na obou vnitřních chlopních brašny. Ale kapsičky najdete i na zadní straně odklápěcího krytu laptopu. I v něm máte přehled o tom, co jste si do jednotlivých kapes vložili.

Po rozevření brašny samozřejmě můžete odklopit víko laptopu a můžete na něm pracovat. Je pak na vás, zda obě „ucha“ rozvinete do strany, a v tomto případě drží vrch celého poustra ve vpřímené poloze nebo je necháte přiklopené a pak vrch můžete položit na stůl na laptopem. Samozřejmě, že také můžete laptop vyjmout a brašnu odpožit třeba na židli.

Tento nápad nám přijde velmi zajímavý.

K dostání na internetových obchodech.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení